HAKKIMIZDA...

HAKKIMIZDA

MURAT MASURA FİRMASI 1997 YILINDA SEKTÖRE ÜRETİCİ FiRMA OLARAK iLK ADIMI ATMIŞTIR VE BU GÜN SEKTÖRDE ÜRETİMİ VE NAKLİYATINDA SAYGIN BİR FİRMA OLMANIN ONURU VE GURURU İÇERSİNDEDİR.


Kalite her alanda olduğu gibi Masura üretim ve nakliyat sektöründe de ayırt edici bir özellik olmaktadır.

Özellikle Kağıt masura üretiminde yurt içi ve yurt dışı çalışıyorsanız.

Bu noktada Murat Masura olarak bizim için üç unsur önemlidir;

*Benzerleri arasında kalitesi ve hizmetiyle ayırt edilen Murat Masura kimliği,
*Müşterilerimizle güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmak,
*Masura üretim ve nakliyat sektöründe her türlü gelişmeyi yakından takip ederek en doğru üretim, kalite ve hizmeti sunmak.

AMACIMIZ!... Gelişen teknoloji ile değişen ve gelişen endüstriyel masura ve konik ürünlerini, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile birleştirerek müşterilerimize sunmaktır. Bununla birlikte sektörde lider kuruluş olmayı hedefliyoruz ve bunun da gerçekleşmesi için müşterilerimizi memnun etmek, kaliteli hizmet vermek olduğunun bilincindeyiz Bu amacımız doğrultusunda; talep halinde uygulama çalışmalarını gerçekleştirmek amacıyla, birebir görüşmelerle her türlü soru ve sorunlarınıza yanıt verebilecek bilgi ve tecrübeye sahibiz. Çünkü biz biliyoruz ki; Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.

Kalite ve hizmette ödün vermeden ve karşılığını alarak çalışmak istiyorsanız önce bizimle bir tanışın ve yıllardır devam eden deneyimimizden faydalanın.

Copyright © 2012 | Tüm hakları saklıdır.